اسپو؛ کلینیک دیجیتال باروری مردان

اسپو اولین کلینیک سلامت باروری مردان می باشد که با هدف کم کردن هزینه‌های تحلیل داده های ناباروری، آگاهی بخشی به مردان نسبت به سلامت باروری و ایجاد تغییر در سبک زندگی مردان فعالیت خود را از اردیبهشت 98 آغاز کرده است. آگاهی و ارتقای بهداشت روانی مردان و ساده سازی چالش‌های ناباروری در مردان و شکستن تابوی فرهنگی گفتگو در مورد ناباروری مردان از اهداف این استارتاپ پزشکی فرد محور می باشد.

اسپو; سرویس آزمایش اسپرم در خانه

 تلاش تیم اسپو در وهله اول طراحی یک ابزار برای تسهیل دسترسی به خدمات ارزیابی و در وهله دوم ارایه خدمات مشاوره توسط پزشکان متخصص و  پیشنهاد تغییر در سبک زندگی می باشد. ابزار مورد نظر؛ گجت اسپو می باشد که این امکان را به مردان می دهد تا یک گزارش اولیه از وضعیت باروری خود توسط نرم افزار نصب شده در گوشی همراه خودشان  طی ۲ دقیقه داشته باشند.  گجت اسپو قابلیت اندازه گیری تعداد، تحرک و شکل اسپرم را دارد. پشتیبانی از داده ها، قابلیت ذخیره سازی و گزارش گیری و ارسال به پزشک از دیگر ویژگی های محصول می باشد. 

در حالی که آزمایش اسپرم در خانه ممکن است تصویری کامل از وضعیت باروری را نشان ندهد، اما این اولین قدم خوب برای زوج هایی است که به دنبال مشاوره ناباروری هستند.  ارزش این آزمایش برای مردانی است که در تلاش برای ایجاد تغییر در شیوه زندگی هستند که می تواند بر وضعیت باروری آن ها تأثیر بگذارد. در واقع ما اسپو را به عنوان یک “ارزیابی ریسک ناباروری” معرفی می کنیم. در واقع آزمایش اسپرم در خانه فرصتی بی نظیر برای نظارت بر پیشرفت مردان با مداخله – ورزش ، ترک سیگار و غیره –  را فراهم می کند و مردان می دانند که آیا وضعیت باروری خود را مطابق با شمارش اسپرم ها بهبود داده اند یا خیر؟ سرویس های مشاوره ای که در کنار گجت اسپو وجود دارد می تواند برای دسترسی به متخصصان باروری، روان شناسی و تغذیه  مورد استفاده مردان قرار بگیرد.  

چشم انداز اسپو

اسپو شرکت سرآمد دانش بنیان در زمینه ارائه خدمات هوش مصنوعی ناباروری و تولید دانش و فناوری حوزه سلامت باروری در سطح کشور در سال ۱۴۰۵ می باشد.

پیشرو

صادرات محور

مدیریت چابک

مبتنی بر دانش

ما به سرعت در حال گسترش فعالیت های خود هستیم و به دنبال متخصصان پرشور مراقبت های بهداشتی هستیم كه با ما كار كنند و به ما كمك كنند تا به چشم انداز خود دست یابیم.

ماموریت اسپو

ماموریت ما فعالیت در مرزهای دانش و به کارگیری آخرین دستاوردهای علمی دنیا در حوزه پزشکی ناباروری، کاهش هزینه های تشخیص ناباروری با استفاده از تکنیک های مؤثرتر و کم هزینه تر، ارتقای آگاهی در رابطه با بهداشت جنسی مردان و در دسترس قراردادن روش های ارزیابی اسپرم برای عموم مردان است. ما اصطكاك مطب پزشكان، اتاق انتظار و ناراحتی روانی ناشی از شرم و ننگ ناباروری را از بین می بریم.

تحقیق و توسعه

جهت  تحقق چشم انداز اسپو؛ تیم تحقیق و توسعه با رصد اختراعات و فناوری های موجود و جدید به عنوان بازوی نوآوارنه استارتاپ در حال فعالیت می باشد.  اعضای این تیم دانشجویان رشته های پزشکی، مکانیک، کامیپوتر و مهندسی پزشکی هستند. بین رشته ای بودن تیم اسپو ارزش جدیدی را در کارهای تیمی به ارمغان آورده و کمک کرده است تا دانش فنی به صورت یکپارچه در سه حوزه مهندس پزشکی، برنامه نویسی و پزشکی شناور باشد.

اگر دوست دارید در تیم تحقیق و توسعه اسپو باشید پیام دهید