راهنمای استفاده از گجت اسپو

اسپو یک کلینیک دیجیتال باروری است که تمام امکانات در زمینه آزمایش اسپرم، مشاوره پزشکی و جنسی و مکمل های باروری را در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشن اسپو با استفاده از هوش مصنوعی در مدت 2 دقیقه نتایج آزمایش اسپرم را به شما گزارش می‌دهد. برای آزمایش اسپرم شما نیاز به یک گجت خواهید داشت. این گجت کمک خواهد کرد تا شما بتوانید گوشی تلفن همراه خود را به یک آزمایشگاه کوچک خانگی تبدیل کنید. .

گجت اسپو
وسایل مورد نیاز برای انجام آزمایش

شما با سفارش گجت اسپو لوازم زیر را دریافت خواهید کرد

گجت اسپو

کارت QR کد شخصی شما

لام یکپارچه مخصوص گجت

فنجانک

پد الکلی

قطره چکان

نکاتی که در جمع‌اوری نمونه اسپرم حتما باید رعایت کنید
نکاتی که در جمع‌اوری نمونه اسپرم حتما باید رعایت کنید

هر زمان که آمادگی روانی و جسمی داشتید نسبت به  جمع‌آوری نمونه اقدام کنید. راحت باشید و بدون استرس این کار را انجام دهید. از فنجانک برای جمع آوری استفاده کنید.

هنگام جمع آوری از روان‌کننده و کاندوم به هیچ وجه استفاده نکنید، زیرا بر نتایج ارزیابی تاثیر منفی می‌گذارد

برای ارزیابی حدود دو میلی لیتر مایع منی کافی می‌باشد

توجه کنید اسپرم شما حداکثر تا نیم ساعت زنده است، پس فورا تست را انجام دهید. پس از گذشت نیم ساعت کیفیت اسپرم کاهش یافته و نتایج ارزیابی نادرست خواهد بود

برای دستیابی به نتیجه مطلوب، دو تا پنج روز قبل از انجام آزمایش، رابطه جنسی یا خودارضایی نداشته باشید

برای افرادی که دارای منی ویسکوز (کشدار) هستند حتما به مدت 5 دقیقه فنجانک را در دست خود در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به صورت مایع در بیاد و بعد وارد لام مخصوص کنید.

مراحل ارزیابی اسپرم چگونه است؟
مراحل ارزیابی اسپرم چگونه است؟

گجت اسپو

کارت QR کد شخصی شما

لام یکپارچه مخصوص گجت

فنجانک

پد الکلی

قطره چکان

مرحله ۱

دریافت گجت اسپو

گجت آزمایش اسپرم در خانه با لوازم جانبی در اختیار شما قرار می‌گیرد. بسته را باز کنید و از قرار داشتن تمام لوازم جانبی در جعبه مطمئن شوید. هر جعبه برای چهار بار آزمایش اسپرم آماده شده است.

مرحله ۲

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن ارزیابی اسپرم را که از وب سایت اسپو و یا از طریق اسکن QRکد روبه رو، دانلود و نصب کرده‌اید را باز کنید. در اپلیکیشن نصب شده، به بخش “آزمایش اسپرم” رفته و پرونده پزشکی خود را تکمیل کنید. سپس برای فعال‌سازی ارزیابی اسپرم، QRکد موجود بر روی کارت که در جعبه قرار دارد را اسکن کنید. پس از دریافت پیام “گجت شناسایی و برای شماره همراه شما ثبت شد” ارزیابی اسپرم فعال خواهد شد. 

مرحله ۳

جمع‌آوری نمونه اسپرم

اگر برای جمع‌آوری نمونه از جنبه جسمی و روانی آماده هستید با پد الکلی دستان خود را ضدعفونی کرده و در اتاق شخصی و حریم خصوصی خود، نسبت به جمع اوری نمونه اقدام فرمایید

مرحله ۴

آماده سازی گجت

گجت را در یک مکان صاف قرار دهید. پس از جمع‌آوری، کمی فنجانک را تکان دهید تا منی داخل فنجانک به صورت مایع در بیاید. سپس با استفاده از قطره چکان چند قطره از مایع منی را روی نقطه مشخص شده در لام قرار دهید تا مایع منی به طور یکنواخت وارد لام مخصوص شود.

مرحله ۵

وارد کردن لام

لام حاوی مایع منی را مطابق تصویر داخل گجت قرار دهید تا چراغ گجت روشن شود. لوگوی اسپو در بیرون از گجت قرار می‌گیرد

مرحله ۶

شروع ارزیابی

دکمه بازگشت را انتخاب کرده و مجدد وارد بخش “آزمایش اسپرم” شوید. گوشی موبایل خود را مطابق تصویر روی گجت قرار دهید. به طوری که دوربین موبایل روی چراغ روشن گجت قرار بگیرد. سپس بر روی دکمه شروع کلیک کنید تا ارزیابی آغاز شود

مرحله ۷

دریافت جواب آزمایش

پس از گذشت یک دقیقه، اطلاعات ارزیابی اسپرم در صفحه “نتیجه آزمایش” برای شما به صورت گزارش نشان داده می‌شود. در بالای تصویر می توانید “ویدیو آزمایش” را ببینید. هم چنین می توانید اطلاعات را با پزشک خود در میان بگذارید و در صورت وجود مشکل گزینه ”درخواست مشاوره با پزشک” را فعال کنید.

نکات ضروری که باید توجه کنید!
نکات ضروری که باید توجه کنید!

گجت اسپو

کارت QR کد شخصی شما

لام یکپارچه مخصوص گجت

فنجانک

پد الکلی

قطره چکان

درخواست مشاوره

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و هر گونه سوال در مورد عملکرد گجت می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۱۰۵۷۶۰۶ در تماس باشید.